Efektivní vzdělávání pedagogů, Wavin Czechia a Grohe ČR - Wavin Academy

Efektivní vzdělávání pedagogů, Wavin Czechia a Grohe ČR

04.04.2022

Dynamický rozvoj v oboru stavebnictví, výroba nových stavebních materiálů, dodávky, využívání inovativních stavebních technologií a nové metody v projektování přináší také inovace pro oblast vzdělávání ředitelů škol, učitelů teoretického a praktického vyučování v oboru instalatér, topenář.

Vzdělávání nemusí být nudné a limitované jen školními lavicemi. Úspěšná kooperace ředitelů škol, učitelů, manažerů projektů, odborníků z firem, přátelská atmosféra a moderní prostředí podporuje profesní rozvoj v získávání odborných znalostí a pracovních dovedností nejen pedagogům, ale také firmám. Navazujeme na odkaz Jana Amose Komenského: „Člověk by na sobě měl pracovat také v dospělosti, nikdy by neměl přestat se sebezdokonalováním“.

Dne 31. března – 1. dubna 2022 společnost Wavin Czechia a společnost Grohe ČR realizovala ve spolupráci s PhDr. Zuzanou Pecháčkovou, ředitelkou Střední školy gastronomické a technické na zámku Žamberk, vzdělávací semináře pro ředitele a učitele škol na téma:

– Nové produkty společnosti Wavin pro vnitřní odpadní systémy, snižujeme hluk v budovách
– Lisované systémy společnosti Wavin pro rozvody vody a vytápění, zefektivňujeme čas při realizaci zakázek
– Sentio – zónová regulace topení, chlazení – úspora energií je nutnost
– Program Grohe GIVE – komplexní vzdělávací program pro školy se zaměřením na značku a produkty firmy Grohe

Ptáme-li se proč společné školení Wavin Czechia a Grohe ČR? Pohled je pragmatický, do nadčasové sprchové termostatické hlavice je přiváděna voda v plastových potrubích systémech nebo z moderního koupelnového umyvadla je odpadní voda odváděna tzv. bezhlučným odpadním potrubím. Můžeme říct, že v rámci semináře pro obohacení školní výuky předmětů instalatér, topenář, jsme spojeni jako „šrouby a matice“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lektor Wavin Czechia: Ing. Ivo Valeš produktový manažer vnitřní instalace
Lektor Grohe ČR: Pavel Bodnár Field service/Technical trainer CZ/SK
Autor článku: Bc. Šárka Piechowiczová,DiS, koordinátor projektu Wavin do škol