Školení - Wavin Academy

Školení

Ve školicím centru organizujeme pravidelně specializované semináře a školení určené pro firmy a školy. Naši oblastní a produktoví manažeři informují klienty o použití vybraných produktů, zodpoví případné dotazy a na praktické ukázce demonstrují způsob práce se sortimentem. Díky produktovým instalacím pak mají zájemci možnost zhlédnout několik testů přímo ve školicím centru.

Jedná se například o test pružnosti revizních šachet, test funkčnosti výkyvného hrdla šachty Tegra, test délkové roztažnosti potrubí Systému Wavin Czechia při teplotním zatížení, demonstraci systému pro odvodňování střech Wavin Quickstream a další. V případě zájmu zajišťujeme i prohlídku výroby tvarovek Systému Wavin Czechia přímo v Kostelci nad Labem nebo prohlídku výroby potrubí systému Wavin Czechia v Horních Počernicích.

Využijte možnost a domluvte si školení v jediném centru svého druhu ve střední Evropě. Rádi vás přivítáme v prostorách školicího centra a vedle hlavního programu pro vás zajistíme i program doprovodný, včetně občerstvení.

Členům zóny pro projektanty nabízíme exkluzivní možnost ze zúčastnit vybraných školeních spojených s prohlídkou výroby zdarma. Zaregistrujte se do zóny pro projektanty a získejte informace o právě nabízených školeních.

Reference

“Děkuji za fajn školení o svařování a montáži trubek EVO. Jedno z mála školení, které bylo skutečně k věci, plné praktických informací a hlavně ukázek, které mi pomůžou v praxi.”
“Webinář Software Intesio mě naučil jak s programem pracovat a využít jej k mojí práci. Webinář je bezva forma vzdělávání - šetří čas a lze ho přehrát i ze záznamu.”
“Webináře Wavin Ekoplastik jsem si oblíbil. Naposledy jsem se zúčastnil webináře na téma Malé revizní šachty - všechno o materiálech a montážních postupech jsem se dozvěděl během hodiny a nemusel nikam jezdit. Určitě doporučím kolegům.”
“Hodně často zákazníci poptávají řešení odvodnění plochých střech. Protože jsem zatím se systémem QuickStream nepracoval, přihlásil jsem se na webinář Wavin Ekoplastik a musím říct, že jsem spokojen. Perfektně představené možnosti systému, názorně předvedená montáž. Díky!”
Děkuji za odkaz na záznam z webináře, shodou okolností jsem měl hodinu čas, tak jsem si webinář se zájmem shlédl. Technologii Compact pipe znám, ale takto podrobně jsem se s ní setkal poprvé v životě. Proto jsem moc rád, že jsem získal takto jednoduše komplexní a ucelené informace. Fakt smekám klobouk, co se vám podařilo vytvořit.”