Příprava na školní rok 2022/2023 finišuje - Wavin Academy

Příprava na školní rok 2022/2023 finišuje

23.08.2022

Měsíc srpen je pro studenty období prázdnin.  Poslední týdny v tomto měsíci vedení škol, technická správa budov a učitelé využívají ve školách k renovacím a přípravě učeben pro teoretické a praktické vyučování. Není to jiné ani v oborech instalatér – topenář.

Cílem každého učitele je, aby ve školním roce studentům předal co nejvíce odborných znalostí a dovedností. Teoretické vzdělání je dáno školními osnovami, praktické vyučování je přidaná hodnota k teoretickým znalostem.

Nejefektivnější způsob získání praktických dovedností v oboru instalatér, topenář je pro studenty praxe přímo při realizaci staveb. Ne vždy je to pro studenty a učitele možné, a proto také za přispění sponzorů vznikají v rámci technických oborů specializované učebny.

Lépe připraveni a kvalifikovaní studenti po absolvování studia, stále častěji, nacházejí uplatnění ve firmách, které například instalují tepelná čerpadla, jako nejmodernější způsob vytápění, rekuperace vzduchu, pro maximální komfort bydlení, fotovoltaické elektrárny nebo solární panely na ohřev vody.

Instalace odhlučněných kanalizačních systémů jsou standardem v novostavbách pro snižování hlukových emisí.

Pozadu nezůstávají ani zdravotně technické instalace.  Náročnost spotřebitele pro vybavení kuchyní, koupelen povzbuzuje přední výrobce vodovodních baterií, termostatů, sprch a ostatních komponentů k tvorbě nadčasového designu, technické dokonalosti a komfortu při užívání. Nadčasový design produktů, technická dokonalost jde ruku v ruce s efektivní a časově nenáročnou instalací.

Wavin Czechia, přední výrobce plastových potrubních systémů pro vnitřní instalace přispívá svými produkty k jednoduchosti instalací rozvodů vody, topení produktovou řadou výrobků, lisované systémy a nové tvarovky K5/M5. Tyto produkty zároveň splňují nejvyšší standardy evropské kvality.

Wavin Czechia v rámci projektu Wavin do škol – podporuje rozvoj znalostí, schopností a dovedností studentů technických oborů.

Autor článku: Bc. Šárka Piechowiczová,DiS., koordinátor projektu Wavin do škol

 

Blog Články z médií Poradna Produktová doporučení Produktové zajímavosti Reference Tiskové zprávy

Všechny novinky