Tichá kanalizace od Wavinu u závěrečných zkoušek - Wavin Academy

Norbert Ryska, učitel odborného výcviku oboru instalatér

“Díky spolupráci naší školy, SOŠES, OA a SZŠ Chomutov, s firmou Wavin, jsme dostali materiál v podobě potrubí a tvarovek tiché kanalizace AS+. Jedná se o novinku, tento systém se objevil na trhu v letošním roce.
Naši žáci s tímto potrubním systémem pracovali jak v rámci odborného výcviku, tak zejména v rámci praktické části závěrečných zkoušek. Pochvalovali si to, že odpadá nutnost použití montážního mazadla a že na hrdlech jsou označeny úhly, usnadňující koncovou montáž. Zároveň ocenili, že trubky a tvarovky jsou masivní, což usnadňuje provádění montáže.
Jsme rádi, že jsme si tuto novinku mohli v naší škole vyzkoušet a těšíme se na další spolupráci s firmou Wavin.”

Závěrečné zkoušky_Wavin do škol Závěrečné zkoušky_Wavin do škol II

_________________________________________

O projektu Wavin do škol

Společnost Wavin Czechia jako významný dodavatel plastových potrubních systémů pro vnitřní instalace a inženýrské sítě na stavebním trhu v roce 2020 zahájila projekt pod názvem Wavin do škol. Cílem projektu je propojit vyučující a studenty se společností Wavin Czechia, seznámit učitele a studenty s produkty a novinkami na stavebním trhu a umožnit absolventům škol, aby jejich znalosti více odpovídaly požadavkům trhu práce. V rámci projektu Wavin do škol společnost nabízí on-line webináře, produktová školení přímo ve školách – včetně prezentace novinek, návštěvy interaktivního školícího centra v Kostelci nad Labem a možnost využití exkurze do výroby. Součástí projektu je rovněž technická a materiálová podpora pro rozvoj praktického vzdělávání.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close