Wavin Sentio – zónová regulace topení a chlazení v autosalonech - Wavin Academy

Wavin Sentio – zónová regulace topení a chlazení v autosalonech

18.11.2022

Společnost Wavin Czechia od roku 2020 dodává na český trh produkt Wavin Sentio. Wavin Sentio je zónová regulace určená k instalaci k soustavám pro topení nebo chlazení. Řekneme-li slovo regulace, vybaví se další slova, snížení nebo zvýšení. A právě slovo snížení, snížení nákladů na vytápění v současné době rezonuje Českem. Zvyšování cen energií na trhu vede jednotlivce a firmy k hledání alternativních tepelných zdrojů a k snižování nákladů na vytápění. Proto také Wavin Sentio, pro topení a chlazení, se na trhu stává vyhledávaným produktem.

Díky jednoduchosti ovládání a variabilitě systému Wavin Sentio, dnes společnost Wavin Czechia, spolu se specializovanými partnery, Wavin Sentio dodává a instaluje stále více do rodinných domů, škol, mateřských školek, objektů pro podnikání, apartmánů v horských oblastech a bytových domů.

S produktem Wavin Sentio můžeme „jít ještě dál“. V měsíci listopadu byl dokončen významný projekt, kde Wavin Sentio reguluje vytápění v autosalonech společnosti Domanský s.r.o. v Praze. Unikátnost projektu je v tom, že v „běžných budovách“ je řídící jednotka Wavin Sentio propojena, mimo jiné, se zdroji tepla, například s tepelnými čerpadly, elektrickými kotli nebo kotli kondenzačními. V autosalonech rodinné firmy Domanský s.r.o. je Wavin Sentio propojeno navíc s průmyslovými, plynovými saharami.

Nízké náklady na pořízení Wavin Sentio spolu s šetrnými náklady na instalaci, (instalace Sentio – drátová, bezdrátová nebo kombinovaná), přinášejí významné úspory energií a benefity v řízení vytápění v autosalonech. Vytápění je naprogramováno přes PC, požadovaná teplota je definována provozní dobou autosalonů a jednotlivé zóny v autosalonech mají potřebnou teplotu, určenou pro výkon specifické činnosti. Regulace vytápění přináší úspory vždy, jeli však sofistikovaná, přináší úspory významné a zároveň tepelný komfort není omezen.

Děkujeme rodinné firmě Domanský s.r.o.  za pozitivní přístup k projektu a také společnosti Alarmy Feifer s.r.o. za precizní instalaci a servis Wavin Sentio.

Také auta mohou být v teple!

Autor článku: Bc.Šárka Piechowiczová,DiS., produkt manažer Wavin SentioVíce o WAVIN SENTIO >

Blog Články z médií Poradna Produktová doporučení Produktové zajímavosti Reference Tiskové zprávy

Všechny novinky