Webináře - Wavin Academy

Webináře

Přístup k informacím o tom, jak pracovat se sortimentem společnosti Wavin, a o novinkách, které nabízíme, můžete mít i z pohodlí svého domova či kanceláře. Vše potřebné se dozvíte formou webinářů, tedy seminářů vysílaných z našeho školicího centra přes internet.

Webinář obvykle trvá 40-60 minut a můžete do něj vstupovat svými otázkami, které zašlete prostřednictvím chatu přednášejícímu. Přednášející poté na otázky odpoví podle relevance v průběhu webináře či na jeho konci.

Vybírat z aktuálních termínů webinářů můžete v kalendáři akcí. Hodinu před webinářem vám pošleme na e-mailovou adresu informace o tom, jak webinář spustit.

Máte zájem o webinář na téma, které zatím ještě nebylo vypsáno? Napište nám, nebo nebo kontaktujte produktového manažera Wavin Czechia pro danou oblast.

Návod, jak se přihlásit na webinář najdete zde.

Sledujte náš Youtube kanál Wavin Czechia, který obsahuje mnoho zajímavých videí z webinářů, odborná videa, záznam z online konference Zelená Města a spoustu dalšího.

Youtube kanál Wavin Czechia

Na našem Youtube kanále pak můžete sledovat některé záznamy webinářů.

Nejbližší webináře a akce

Reference

“Děkuji za fajn školení o svařování a montáži trubek EVO. Jedno z mála školení, které bylo skutečně k věci, plné praktických informací a hlavně ukázek, které mi pomůžou v praxi.”
“Webinář Software Intesio mě naučil jak s programem pracovat a využít jej k mojí práci. Webinář je bezva forma vzdělávání - šetří čas a lze ho přehrát i ze záznamu.”
“Webináře Wavin Ekoplastik jsem si oblíbil. Naposledy jsem se zúčastnil webináře na téma Malé revizní šachty - všechno o materiálech a montážních postupech jsem se dozvěděl během hodiny a nemusel nikam jezdit. Určitě doporučím kolegům.”
“Hodně často zákazníci poptávají řešení odvodnění plochých střech. Protože jsem zatím se systémem QuickStream nepracoval, přihlásil jsem se na webinář Wavin Ekoplastik a musím říct, že jsem spokojen. Perfektně představené možnosti systému, názorně předvedená montáž. Díky!”
Děkuji za odkaz na záznam z webináře, shodou okolností jsem měl hodinu čas, tak jsem si webinář se zájmem shlédl. Technologii Compact pipe znám, ale takto podrobně jsem se s ní setkal poprvé v životě. Proto jsem moc rád, že jsem získal takto jednoduše komplexní a ucelené informace. Fakt smekám klobouk, co se vám podařilo vytvořit.”