Řízené pluhování Hluk - Uherský Brod - Wavin Academy

Řízené pluhování Hluk – Uherský Brod

20.05.2022

Bezvýkopová metoda řízeného pluhování zaručuje minimální zásahy do okolní krajiny a úrody zemědělců. Podívejte se na představení projektu řízeného pluhování Hluk – Uherský Brod, kdy bylo nově položeno 500m  vodovodního přivaděče v dimenzi 450 na našem videu.

Metoda

Při řízeném pluhování stroj pokládá potrubí pomocí speciálního software a čidel umístěných na pluhu dle souřadnic určených projektantem. Řízené pluhování umožňuje podkládat podzemní vedení pro ropu, plyn, vodu, odpadní vodu, elektřinu či telekomunikace. Cíleně, přesně, rychle a šetrně k životnímu prostředí. Lze tak ušetřit vysoké náklady za rozbití komunikací, přepravu pro výkop zeminy a nové materiály lože. Při řízeném pluhování stroj pokládá potrubí pomocí speciálního software a čidel umístěných na pluhu dle souřadnic určených projektantem.

Projekt

Mezi městy Hluk a Uherský Brod proběhla v září 2021 rekonstrukce 500m vodovodního přivaděče.  Vůbec poprvé v České republice proběhla pokládka touto metodou u dimenze potrubí 450. Pokládka potrubí SafeTech RC voda d450x26,7mm, rozdělená na 3 úseky.

 

Blog Články z médií Poradna Produktová doporučení Produktové zajímavosti Reference Tiskové zprávy

Všechny novinky