Jak aktivovat Wavin TechCON 10 - Wavin Academy

Jak aktivovat Wavin TechCON 10

1) Vyberte požadovaný druh software – konkrétně “Software TechCON”. Taktéž mějte na paměti, že SW TechCON je připraven jak pro CZ, tak i pro SK prostředí – proto si zvote vždy správnou jazykovou mutaci.

2) Vybranou instalaci si stáhněte do Vašeho počítače. Doporučujeme si vytvořit pro tuto instalaci zvláštní složku. Instalace se stáhne jako zip soubor. Stažený soubor si rozbalte a proveďte vlastní instalaci (po rozbalení 2x klikněte na možnost “setup.exe” a postupně potvrzujte instalační dialog a instalaci dokončete).

3) Po provedení instalace je třeba ještě program zaregistrovat a aktivovat.

4) Spusťte poprvé nainstalovaný program TechCON Wavin 10. Po instalaci by se měla spouštěcí ikonka program TechCON Wavin 10 automaticky objevit na Vaší pracovní ploše. Současně budete mít na pracovní ploše též k dispozici základní uživatelské manuály ve formátu pdf.

5) Po prvním spuštění programu, budete vyzváni, k registraci. Registrace se vztahuje na Vás, jako na osobu uživatele. Zadejte možnost registrovat se jako nový uživatel a potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů a stiskněte tlačítko “Dále”.

6) Následně se Vám otevře dialogové okno pro zadání Vašich údajů. Po zadání požadovaných údajů opět stiskněte tlačítko “Dále”. Následně se Vám objeví informační okno, které upozorňuje na fakt, že Vaší registraci musí být ještě schválena firmou Wavin. Přičemž požadavek na schválení byl automaticky odeslán osobě, která je oprávněna schválení Vaší licence provést. Prozatím process registrace přeruště (stisknutím tlačítka “Dokončit” v rámci zadávacího dialogu) a vyčkejte na oznámení, že Vaše licence byla schválena.

7) Po obdržení informačního emailu ohledně schválení Vaší aktivace, již bude Váš program plně funkční. Tedy opět pomocí ikonky na Vaší ploše spusťte program a můžete začít pracovat.

V případě jakýchkoliv problému se naváhejte obrátit na zástupce firmy Wavin.

Pavel Seidl
Technický poradce - software
Ján Kohút
Projektový manažér SWM, technická podpora B&I