Wavin do škol - Wavin Academy

Wavin do škol

Školicí centrum Wavin Academy bylo slavnostně otevřeno v červnu 2014 v Rudči u Kostelce nad Labem. Na ploše 250 m2 mají návštěvníci možnost zhlédnout statické a dynamické instalace všech produktů, které společnost Wavin na českém trhu nabízí.

Jedná se například o test pružnosti revizních šachet, test funkčnosti výkyvného hrdla šachty Tegra, test délkové roztažnosti potrubí systému Wavin Czechia při teplotním zatížení, demonstrace systému pro odvodňování střech Wavin Quickstream a další. Na čtyřech obrazovkách mají pak možnost shlédnout krátká  produktová videa, která jsme umístili i na náš YouTube kanál. Kromě toho odtud vysíláme pravidelně webináře – specializované online semináře.

Během prakticky zaměřených seminářů mají zákazníci možnost si vyzkoušet svařování potrubí systému Wavin Czechia, ale i polyfuzní svařování velkých průměrů až do rozměru 125 mm či svařování elektrosvářečkou pomocí elektrotvarovek.

Zájemci z řad investorů, projektantů, zástupců stavebních firem či velkoobchodů, představitelů samospráv nebo studentů zde mohou získat osobní zkušenost s fungováním systémů Wavin Czechia a ucelenou představu o kvalitě a přidané hodnotě každého z výrobků. Školicí centrum je financované z vlastních zdrojů společnosti Wavin Czechia bez nutnosti žádat o jakékoli dotace. Podívejte se na Kalendář akcí, které školicí centrum zastřešuje.

Školící centrum v obraze

Školící centrum v číslech

Více než 800 účastníků školení ročně

Naši odborníci předávají své znalosti a zkušenosti z praxe prostřednictím interaktivních a statických exponátů, softwarů a praktických ukázek. Domluvte si termín školení přímo s našimi odborníky nebo přes kontaktní formulář.

Přes 220 hodin záznamů z webinářů

Pokud jste si nevybrali z nabízených termínů webinářů nebo jste konkrétní webinář, který vás zajímá nestihli, nezoufejte. Na našem YouTube kanále máte k dispozici archiv webinářů, ve kterém si můžete poslechnout on-line školení i zpětně.

Odvysíláme až 20 webinářů za rok

Připravujeme pro vás stále nové termíny on-line školení na aktuální témata z oblasti plastových potrubních systémů. Nabídku webinářů nalezenete v kalendáři akcí.

Práce se systémy Wavin Czechia do 3 minut

Zhlédněte videonávody, které pro vás připravili naši odborníci, poznejte výhody potrubních systémů Wavin Czechia a využijte je při práci. Je to snadné! Veškerá videa Jak na to pro vás hromadíme v galerii videí.

SiTech+: Ticho pro vaše bydlení
27.06.2016

SiTech+: Ticho pro vaše bydlení

Veškeré zvuky, které pro nás mohou být nežádoucí, nepříjemné, ale i rušivé, označujeme jako hluk. Hluk dokáže nejen...

Reference

“Děkuji za fajn školení o svařování a montáži trubek EVO. Jedno z mála školení, které bylo skutečně k věci, plné praktických informací a hlavně ukázek, které mi pomůžou v praxi.”
“Webinář Software Intesio mě naučil jak s programem pracovat a využít jej k mojí práci. Webinář je bezva forma vzdělávání - šetří čas a lze ho přehrát i ze záznamu.”
“Webináře Wavin Ekoplastik jsem si oblíbil. Naposledy jsem se zúčastnil webináře na téma Malé revizní šachty - všechno o materiálech a montážních postupech jsem se dozvěděl během hodiny a nemusel nikam jezdit. Určitě doporučím kolegům.”
“Hodně často zákazníci poptávají řešení odvodnění plochých střech. Protože jsem zatím se systémem QuickStream nepracoval, přihlásil jsem se na webinář Wavin Ekoplastik a musím říct, že jsem spokojen. Perfektně představené možnosti systému, názorně předvedená montáž. Díky!”
Děkuji za odkaz na záznam z webináře, shodou okolností jsem měl hodinu čas, tak jsem si webinář se zájmem shlédl. Technologii Compact pipe znám, ale takto podrobně jsem se s ní setkal poprvé v životě. Proto jsem moc rád, že jsem získal takto jednoduše komplexní a ucelené informace. Fakt smekám klobouk, co se vám podařilo vytvořit.”

Naši odborníci

Štěpán Lím
Kanalizace, šachty
Radim Modlitba
Tlakové PE potrubí a tvarovky
Michal Runštuk
Hospodaření s dešťovou vodou
Lukáš Mejzlík
Hospodaření s dešťovou vodou
Ivo Valeš
Rozvody vody, topení, vnitřní kanalizace
Pavel Seidl
Technický poradce - software

Webináře a akce